הערכת שווי של נכסים

סיסמה


אחת הפעולות החשובות שכדאי לעשות לפני ביצוע עסקת קניה או מכירה של נכס היא הערכת שוויו בשוק. כך נוכל לתמחר את הנכס באופן ראלי ולוודא שאנו מקבלים תמורה ראויה לכספנו. 
תהליך הערכת שווי של נכס מורכב מגורמים משתנים רבים, סביבתיים, חברתיים, כלכליים ואחרים. רבים מאיתנו כבר יודעים שהערכת שווי גבוהה עלולה להביא להברחת רוכשים פוטנציאליים, לאובדן מומנטום, או להפסד רווח משמעותי במקרה של הערכה נמוכה.
הערכת שווי נכס מבוססת בראש ובראשונה על האזור בו נמצא הנכס כמו גם על מצב ההיצע והביקוש לנכסים באזור זה. ככל שהביקוש לאזור מסויים גדל, כך יעלה גם מחיר הנכס. לעומת זאת אזור רווי בנכסים המוצעים למכירה, יסייע לרוכשים לנהל משא ומתן מוצלח להורדת המחיר. 

נתונים נוספים המשפיעים על הליך הערכת שווי נכס הינם הריבית במשק, שוק המשכנתאות ומצב פעילויות הנדל"ן האחרות המתקיימות באזור. את אלו יוכל לאפיין רק גורם הבקיא באזור הביקוש הספציפי. 

הערכת שווי נכס של שמאי מאמתת את שוויו הראלי בשוק, אך מי שרוצה להימנע מהוצאה כספית הכרוכה בהזמנתו, יכול לבצע מעין סקר שוק עצמאי ולבחון את מחירי הנכסים הקרובים אשר נמצאים בשוק הנדל"ן. ניתן גם להיעזר בסוכן נדל"ן שלעיתים יידע להעריך בצורה טובה את שווי הדירות באזור בו הוא פועל.

אנו מזמינים אתכם, בעלי הנכסים המוצעים למכירה, ומחפשי הנכסים לרכישה, ליצור עימנו קשר, להיפגש ללא עלות או התחייבות, ולהתחיל את המסע לעסקת נדל"ן מוצלחת בשקט ובבטחה.

לילי לויט המנהלת את המשרד יש ניסיון של כמעט 3 עשורים .
צור קשר : 052-5248930